Rozmawialiśmy już o tym, Miguel Lamperti i młody José Jimenez powinni grać razem w przyszłym sezonie.

Na razie obaj panowie, którzy grają razem w swoim pierwszym turnieju, radzą sobie w Lombardii całkiem nieźle. Rzeczywiście, po wyjściu z eliminacji i wygraniu pierwszej rundy, we wtorek w Mediolanie rozegrają drugą rundę.

Jednak pomiędzy 45-letnim a 19-letnim zawodnikiem nieuchronnie mogą wystąpić różnice w zachowaniu i punkcie widzenia. A kiedy Jimenez chciał przeszkodzić swoim przeciwnikom, trafiając do siatki przed wczorajszym serwisem w pierwszej rundzie, Lamperti nie bardzo to docenił.

Pochodzący z Bahia Blanca podczas zmiany stron dał jasno do zrozumienia swojemu młodemu koledze z drużyny, że nie chce czegoś takiego na torze: „To brak szacunku”, „Poza tym można przyjąć kulę w głowę”, „Wyjdź to innym”, „To głupie, wiesz, kto to zrobił i to nie ma sensu”… Po tych słowach wyraźnie widać, że Miguel przyjął już rolę „taty” u Jimeneza. 19-latek próbował wyjaśnić, dość nieśmiało, po czym zamilkł trochę jak dziecko, które otrzymało karę.

Mały incydent, który pozostanie bez dalszych działań i który nie zakłócił pary hiszpańsko-argentyńskiej, która bez drżenia zwyciężyła nad włoskim Abatem i Cassettą (6/2 7/5).

Dla tych, którzy nie mają odniesienia, kiedy Lamperti mówi: „To głupie, wiesz, kto to zrobił i to nie ma sensu”, ma na myśli Piñeiro i Yribarrena, którzy pokłócili się ze szwedzką parą w Malmö w podobnej sytuacji. Hiszpanie z pewnością docenią ten drobny wślizg legendarnego siwowłosego zawodnika!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !