Jak zasugerował w poście na Instagramie opublikowanym tuż po porażce z José Rico i Rafą Mendezem, Sanyo Gutiérrez swój ostatni mecz rozegrał ze swoim siostrzeńcem.

Argentyńczyk w przyszłym sezonie będzie miał nowego partnera, prawdopodobnie Paquito Navarro, z którym powinien zreformować parę siedem lat temu. A do powrotu na andaluzyjską stronę „El Mago” będzie musiał ponownie znaleźć motywację, ten, który pod koniec roku pokazał wielkie zmęczenie. Ten, który wielokrotnie narzekał na liczbę turniejów w tym sezonie, był wczoraj wieczorem całkowicie wyczerpany.

Włożony do lodówki przez Javiego Rico i Rafę Mendeza 39-latek wykazywał oznaki irytacji w stosunku do swojego siostrzeńca, który popełniał mnóstwo błędów, oraz rażący brak motywacji. Ukarany przez swojego trenera Claudio Gilardoniego po zmianie stron, były numer 1 był szczególnie wściekły, co widać w tej gorącej wymianie zdań. Agustin ze swojej strony wydawał się trochę zagubiony…

W końcu wszystko wróciło do normy, a Sanyo w poście przeprosił całą rodzinę, fanów i trenera. Argentyńczyk wkrótce będzie mógł odpocząć: w 2023 roku pozostał mu już tylko jeden turniej – Finał Master, w którym powinien zagrać na lewym skrzydle z Yanguasem. Możliwość odnalezienia odrobiny świeżości?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !