Zanim W piątek kontuzja Franco StupaczukaSuperpibes mieli trudności z Momo Gonzalezem i Sanyo Gutiérrezem.

Mecz rozpoczęły jednak doskonale, prowadząc 3:0. Idealnie, ale mimo wszystko z pewnymi nieporozumieniami i odrobiną dekoncentracji. Najpierw Di Nenno skrytykował swojego partnera za przepraszanie, kiedy strzela do przeciwnika.

Z tyłu był mieszkaniec Chaco, który miał urazę do swojego kolegi z drużyny za to, że nie okazał wystarczającego wsparcia, kiedy poprosił o wideo sędziego z zagrywki, którą uznał za fałszywą. A ponieważ obaj gracze spędzili trochę za dużo czasu rozmawiając o swoich drobnych różnicach podczas zmiany stron, Carlos Pozzoni, jako dobry lider, dał im do zrozumienia, że ​​nadszedł czas, aby się zatrzymać.

Zabawny obraz, ale który pokazuje, że jeśli Stupa i Di Nenno są dziś dwoma najlepszymi zawodnikami na świecie, to wciąż są młodymi mężczyznami, którzy czasami wymagają od swojego trenera trochę przeformułowania!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !