Z Jonem Sanzem i Coki Nieto nigdy nie wpadniesz w nudę! Rzeczywiście, dwóch młodych zawodników ciesz się wyjątkowymi chwilami na torze i poza nim.

W ten weekend w Barcelonie, podczas pierwszego wspólnego finału mistrzowskiego, Hiszpanie również wyróżnili się. Po pierwsze dlatego, że byli blisko wyczynu w starciu z Lebronem i Galanem. A potem dlatego, że po raz kolejny dali nam dobrą zabawę. Jak zwykle Sanz występuje w roli podekscytowanego, a Nieto w roli prokrastynatora.

Chociaż jest bardzo daleko od siatki na przeciwne Foto: Ale Galan Navarrese przygotowuje się do uderzenia, ale jego partner nie czuje tak jak on zwycięskiego strzału. Dlatego prosi go (natarczywie), aby zwlekał i nie podejmował prób zwycięskiego uderzenia.

Jednak będąc upartym facetem, Jon nie słucha swojego kolegi z drużyny i wysyła mocny strzał, który ląduje prosto w szybę…

Ci, którzy są przyzwyczajeni do zabawy z gorącokrwistymi partnerami, z pewnością rozpoznają się w tym filmie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !