Przez dwa dni dużo rozmawialiśmy incydent, który miał miejsce w Katarze podczas porażki Lebrona i Galana z Garrido i Yanguasem.

Jednak przed tym gorącym momentem w trzecim secie na parkiecie panowało pewne napięcie. Wydaje się nawet, że po stronie Miguela Yanguasa zrobiono wszystko, aby Lebron stracił spokój. Mały przykład, kiedy przywołuje Lebrona na błąd stopy i widzi, jak jego rodak zaczyna tracić nerwy: „Przestań mnie denerwować! Czekaliśmy siedem godzin... To ostatni raz Yanguasa. I Javi też, czekałem siedem godzin!”

Błąd stopy, choć niezbyt oczywisty, zostanie zatwierdzony przez sędziego. Po zmianie stron Miguel śmieje się z sytuacji i pyta swojego trenera: „Czy mogę o nią jeszcze raz poprosić? Czy mogę się o nią ubiegać jeszcze raz?”

Ostatecznie „strategia” zadziała, ponieważ Lebron ostatecznie załamał się, a to Garrido i Yanguas odeszli ze zwycięstwem.

Już w najbliższy czwartek przekonamy się, czy Franco Stupaczuk, raczej krytyczny wobec „Juanito”, będzie wiedział, jak uniknąć prowokacji młodego mieszkańca Malagi…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !