W tym tygodniu na A1 Padel Chile Open, para utworzona na początku sezonu Allemandi / Pereyra, rozegrała turniej na wysokim poziomie, wygrywając w półfinale z numerem 1 i niewielka porażka z niepokonanym numerem 2 w finale.

Jeśli ten tandem, który przed ostatnią czwórką turnieju nie przegrał nigdy, tak dobrze się sprawdza, to dlatego, że umiejętnie łączy niesamowite doświadczenie „Tito” i entuzjazm „Ramy”. Ale kiedy znamy temperament mieszkańca Neuquen, wiemy, że wszystko może się zmienić bardzo szybko. Udało nam się go zobaczyć w Chile, ale na szczęście Argentyńczyk mógł liczyć na pomoc trenera Zeusa Sancheza przy zmianie stron, aby zredukować temperaturę.

Andaluzyjski technik najpierw powiedział swoim dwóm zawodnikom, że nie chce ich słyszeć przez całą przerwę. Zrzucił winę na zirytowanego Allemandiego po swojego partnera, przypominając mu, że on także przegapił rewanż, po czym poprosił obu mężczyzn, aby przestali wygadywać bzdury i po prostu grali. Bardzo prosta przemowa, która sprawdziła się znakomicie, gdyż za plecami dwójka zawodników uspokoiła się i opamiętała. Dlatego bardziej niż same słowa, często trafny jest ton i sposób przedstawienia argumentów.

Ładna scena, którą można obejrzeć jeszcze raz tutaj. A ty, czy chciałbyś, aby Twój trener przejął kontrolę, gdy Tobie lub Twojemu koledze z drużyny zacznie się robić zbyt gorąco?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !