Ogólnie rzecz biorąc, jeśli jesteś bardzo dobry w sporcie rakietowym, radzisz sobie nieźle we wszystkich czynnościach związanych z rakietą.

Zauważamy np., że bardzo dobrym tenisistom bardzo szybko udaje się uzyskać bardzo prawidłowy poziom na poziomie padel. Często tak jest również w przypadku tenisa stołowego: jeśli nie pochodzisz ze sportów rakietowych, a w ping-pongu zmierzysz się z tenisistą, często jest to gwarantowana porażka...

Ale oczywiście nie wszyscy profesjonaliści przodują w dyscyplinach bliskich im. Rzeczywiście, jak widać na tym filmie World Padel Tour, Veronica Virseda, a jednocześnie bardzo silna zawodniczka padel, o czym świadczy jego obecne 17. miejsce w wyścigu, nie czuje się zbyt dobrze z rakietą do ping-ponga... Mogliśmy to zobaczyć w Malmö podczas tej bardzo miłej rozgrzewki przed ćwierćfinałem pomiędzy „Hiszpanką a jej partnerka Claudia Jensen w Josemaria / Sanchez.

Na tropie padelmieszkaniec Toledo wydawał się znacznie spokojniejszy, ale tak nie było za mało, aby pokonać numer 1 świata (porażka 4/6 3/6).

Będąc w głębi serca zawodniczką, Virseda zapewniła, że ​​zamierza poćwiczyć ping-ponga, po czym zaproponowała Claudię i Ariemu rewanż. Sądząc po komentarzach na Instagramie, Paula Josemaria wydaje się w to wierzyć!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !