Do zobaczenia wkrótce 10h00 w sobotę rano, aby śledzić półfinały World Padel Tour Finał Master na żywo z Palau Sant Jordi w Barcelonie.

Zaczynamy od starcia w tabeli kobiet pomiędzy parą roku Josemarią/Sanchezem, a ich największymi rywalkami na koniec sezonu, Delfi Breą i Beą Gonzalez. Prawdziwy szok!

Za nimi tym razem numer 1 mężczyzn, Coello i Tapia, zmierzą się z Paquito Navarro i Fede Chingotto, którzy grają razem swój ostatni turniej i chcą zakończyć go w wielkim stylu.

Po przerwie spotkamy się ponownie od godz 17h00 na Canal Plus Multisport w drugim półfinale kobiet, pomiędzy parą 2 Ortega / Triay a zaskakującym Osoro i Castello.

Na koniec zakończymy rewanżem finału P1 Milano pomiędzy Stupą/Di Nenno a Lebronem/Galanem. Niecały tydzień po rozegraniu jednego z najważniejszych meczów sezonu te dwie pary spotykają się ponownie, by przeżyć kolejny ogromny szok. TO Superpiby czy uda im się zemścić Ale i Juan, którzy dzisiaj zostali wypchnięci za Sanza/Nieto ?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !