Juan Cruz Belluati i Javi Ruiz stworzyli pierwszą niespodziankę World Padel Tour Amsterdam otwarty dominując Jon Sanz i Coki Nieto po wielkim meczu.

Siódme nasiono upadło! Ćwierćfinaliści z Düsseldorfu i Madrytu oraz finaliści z Finlandii, Coki Nieto i Jon Sanz, pokonali dziś rano Juana Cruza Belluatiego i Javiego Ruiza za ich udział w biegu o godz. World Padel Tour Amsterdam Otwarte.

To spore zaskoczenie, zwłaszcza że Belluati i Ruiz przyjechali bez pewności siebie po odpadnięciu w pierwszej rundzie turnieju FIP Platinum Sardegna. Jednak weterani pokazali swoje doświadczenie dziś rano w Holandii w 6/3 finału turnieju Amsterdam Open, odnosząc zwycięstwo 2/6, 6/4, XNUMX/XNUMX.

W kolejnej rundzie para hiszpańsko-argentyńska zmierzy się ze zwycięzcami meczu pomiędzy Ayats/Guerrero i Cepero/Chozas.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !