Turniej w Amsterdamie rozpoczął się już dla Bena Tisona po holenderskiej stronie. Francuski numer 1 jest autorem dwóch dobrych pierwszych wyników obok belgijskiego zawodnika Clémenta Geensa.

Para francusko-belgijska zwyciężyła w pierwszej rundzie previi z parą Alvaro Sola Sala (206) i Maxime Deloyer (216) po dobrze wynegocjowanym meczu: 7-6, 6-3.

Nieco bardziej skomplikowała się sytuacja podczas drugiej rundy kwalifikacji w holenderskim mieście. Po przegranej w pierwszym secie 6:3 z Roberto Belmontem Pastorem (104) i Eduardo Herrero Del Riego (135), Geens i Tison byli w stanie znaleźć niezbędne zasoby, aby wygrać: 3-6, 6-3, 6-0.

Kolejne spotkanie w trzeciej rundzie eliminacji naszej trójkolorowej drużyny, z którą zmierzy się duet Boris Castro Garcia (115) / Marcos Gonzalez Blanco (176).

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.