To już koniec dla pary Collombon/Rufo, która odpadła z Amsterdam Open z numerem 4, Salazarem/Araujo. Po zaciętym meczu Alejandra Salazar i Sofia Araujo były w stanie podnieść swój poziom gry w najlepszych momentach, wygrywając 7/6, 6/3 w ciągu 1 godziny i 35 minut gry.

Collombon i Rufo mogą trochę żałować. Para francusko-hiszpańska wiedziała, jak zakłócić świeżo powstały duet. W tym meczu załamane od początku Alix i Lorena bez zniechęcenia nadrobiły zaległości i wróciły na właściwe tory w drugiej partii meczu. Zepchnęli rozstawionego z numerem 4 do tie-breaka, który niestety zakończyli się porażką.

W drugim secie Alix i Lorena po raz kolejny pokazały bardzo dobry poziom gry, od początku przejmując serwis rywalowi. Ostatecznie jednak to Araujo i Salazar najlepiej narzucili swoją grę i zdołali wygrać to spotkanie w nieco ponad półtorej godziny gry. Mecz, który jak zobaczycie poniżej będzie naznaczony licznymi przełamaniami szans obu drużyn.

Ostatnie nadzieje Francuzów na Amsterdam Open spoczywają teraz na barkach Benjamina Tisona i jego kolegi z drużyny Clémenta Geensa, którzy spróbuj dokonać wyczynu przeciwko Lebronowi i Galana.

Spotkanie to będzie kontynuowane WPT-TV w czwartej rotacji dnia.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.