Królowymi Amsterdamu są: Paula Josemaria i Ariana Sanchez. Hiszpanie o tytuł walczyli z Delfi Breą i Beą Gonzalez. Po 1:35 wygrali 7/6 (5) 6/0.

W tym meczu stawka była bardzo duża. Z jednej strony Delfi Brea i Bea Gonzalez musiały udowodnić, że po szczególnie skomplikowanym wrześniu powróciły na najlepszy poziom. Z drugiej strony Paula Josemaria i Ariana Sanchez mogą zapewnić sobie na koniec sezonu pierwsze miejsce na świecie.

Przejrzystość Josemarii/Sancheza

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory superbiba Przełamanie nastąpiło już na początku spotkania, do czego przyczyniły się liczne błędy Pauli Josemarii przy siatce, której nogi bardzo się trzęsły. I nagle w parze hiszpańsko-argentyńskiej wszystko idzie nie tak. Przy stanie 2:1, 30:15 Brea i Gonzalez znikają. Tracą osiem punktów z rzędu, dzięki czemu liderzy świata mogą zyskać przewagę na tablicy wyników: 3-2.

Ten mecz przybiera bardzo zaskakujący obrót. Na prawej przekątnej Paula Josemaria i Delfi Brea wydają się wleczyć po boisku, a liczba popełnianych fauli jest wysoka. Obie drużyny są dalekie od najlepszej gry, a ich decyzje podejmowane są w zaskakujących momentach. Brea/Gonzalez i Sanchez/Josemaria stwierdzają parytet: 4-4.

W dziewiątym meczu pierwszej rundy zaobserwowaliśmy niewielką intensywność. TO superpiba oferują się cztery break pointy w służbie Pauli Josemarii. Tego właśnie potrzebowała ta ostatnia, aby wejść do swojej gry. Sprawia, że ​​Delfi Brea popełnia błędy, którzy nie mogą się w to dostać, i popełnia błąd.

Najwięcej szans stwarza jednak para hiszpańsko-argentyńska. Dostają 7 punkty przerwania, ale nie konwertuj żadnego z nich. Aby wrócić do gry, muszą nawet obronić dwa sety 6-6 . Ostatecznie w pierwszej rundzie zwyciężyli najlepsi na świecie, po tym jak w kluczowych momentach byli imperialni.

PAULA JOSEMARIA AMSTERDAM OTWARTE

Zwycięstwo warte stu

Bierzemy te same i zaczynamy od nowa w drugim akcie. Zwłaszcza dla Delfi Brei, która wciąż nie może dostać się do swojego meczu. Całkowicie wymknęła się spod kontroli i w swoim pierwszym gemie serwisowym popełnia trzy błędy. Bea Gonzalez, która do tej pory nie marnowała zbyt wiele czasu na grę, nie trafia w piłkę i jako pierwsza daje szansę Josemarii i Sanchezowi. Ze spuszczoną głową Delfi Brea wraca na ławkę rezerwowych i wydaje się być psychicznie dotknięta.

Jedynki na świecie są w drugiej rundzie znacznie bardziej optymistyczne. Jednak Paula i Ari nie mają obowiązku dawać z siebie wszystkiego padel w tym spotkaniu. Aby zdobyć punkty, muszą po prostu grać fair. Już po dziesięciu minutach gry prowadzą na tablicy wyników 3:0.

Nic nie idzie dobrze dla superpiba całkowicie pod wodą w drugim secie. W tej części zapadają się coraz bardziej. Gdzie Bea Gonzalez do tej pory utrzymywała rytm i prezentowała dobry poziom padel, ona też zaczyna popełniać błędy. 5-0, wynik jest poważny.

Po 25 minutach gry Paula Josemaria i Ariana Sanchez dają wynik 6/0 Delfi Brea i Bea Gonzalez. Liderzy świata zajmą zatem w tym sezonie czołowe miejsca w rankingach. Finał Masters w grudniu zeszłego roku wydaje się odległy.

Dla Pauli Josemarii i Ariany Sanchez to 14. tytuł w tym sezonie oraz 22. zwycięstwo z rzędu.

Mając na swoim koncie 27 tytułów, Paula i Ari są coraz bliżej rekordu bliźniaków Alayeto (32). Nie będzie to na ten sezon, ale jak już wiemy, zagrają razem w sezonie 2024.

Przygoda trwa nadal dla numer jeden na świecie, na dachu padel Świat.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.