Ostatni taniec w Amsterdamie ze wspaniałymi finałami w programie na zakończenie tygodnia pełnego niespodzianek, których doświadczyliśmy w stolicy Holandii. Od godziny 16:XNUMX na kanałach grupy Canal Plus będzie można śledzić finał kobiet, a następnie finał mężczyzn.

Z pewnością spodziewaliśmy się kolejnego Josemarii/Sancheza – Ortegi/Triaya w finale Amsterdam Open. Ale Bea Gonzalez i Delfi Brea miały inne pomysły. W meczu rajdowym, który trwał nieco niecałe trzy godziny, rozstawiony z numerem 3 zwyciężył w trzech setach z metronomami Gemmą Triay i Martą Ortegą.

Ze swojej strony czołowi gracze świata zmierzyli się z niespodziewaną parą Osoro/Castello. Przypominamy, że w przypadku zwycięstwa Paula Josemaria i Ariana Sanchez miałyby pewność dokończenia sezonu na pierwszym miejscu w rankingu.

W kategorii mężczyzn zmierzą się Fede Chingotto i Paquito Navarro superpiby, Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno. Para hiszpańsko-argentyńska zwyciężyła wczoraj z Alexem Ruizem i Juanem Tello w gorącym meczu, który obfitował w nowe kontrowersje dotyczące serwisu. Nie przeszkadza to w żaden sposób w wyjątkowej grze Chingotto i Navarro podczas tego półfinału.

Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno zakończyli swój mecz późnym wieczorem, zmierząc się z byłymi liderami świata Ale Galanem i Juanem Lebronem. Jeśli pierwszy set nie zapowiadał zwycięstwa dla superpiby, wynik 6:0 dla Galana i Lebrona potwierdza swoją obecną dobrą formę. Pomimo bardzo wyrównanego meczu Stupa i Di Nenno wiedzieli, jak zagospodarować ważne punkty i wywalczyli wszystkie złote punkty już w drugim secie, tj. 5 / 5. Po przedwczesnej eliminacji Coello/Tapia, superpiby z pewnością walczą o pierwsze miejsce w tym sezonie…

Na centralnym torze w Amsterdamie czeka na nas wspaniały program, w którym stawka jest naprawdę wysoka!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.