W Amsterdamie wciąż pojawiają się niespodzianki wraz z eliminacją Agustina Tapii i Arturo Coello!

Pokonani w półfinale w Niemczech przez Lebrona i Galana, numer 1 zamierzali wyrównać rekord w Holandii, ale Alex Arroyo i Gonzalo Rubio widzieli to inaczej…

Po trzech porażkach w ostatnich tygodniach z Coello i Tapią Hiszpanie w końcu mogli zemścić się w Amsterdamie.

Po mocnym rozpoczęciu meczu outsiderzy kontynuowali swoje tempo, ale w bardzo wyrównanym drugim secie faworyci odzyskali kontrolę mentalną. Jednak w decydującym secie, kiedy przegrywali 3/3 0/40 po serwisie Arroyo, Hiszpanie z kolei wykazali się wyjątkowym opanowaniem, aby wyjść z bardzo złej sytuacji. Z tyłu nie pozostawiali już meczu swoim przeciwnikom i zaoferowali sobie zwycięstwo w meczu dnia, który niewątpliwie był w Holandii meczem.

Jeśli Arturo Coello odda nam strzał w meczu, to Rubio i Arroyo dzięki temu sukcesowi zakwalifikują się na ósme miejsce 6/3 4/6 6/3.

Podsumowanie meczu:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !