Po temu jak walczył ciężko w pierwszej rundzie, aby pokonać Coello / Tapię, a następnie w ósmej rundzie, aby pozbyć się Muñoza / Bautisty, Alex Arroyo i Gonzalo Rubio zdawali się odczuć cios w ten piątek w ćwierćfinale turnieju World Padel Tour Amsterdam Otwarte.

W obliczu nabierających sił w Holandii Alexa Ruiza i Juana Tello Hiszpanom zabrakło sił, aby sprawić nową niespodziankę.

Mistrz w swoim temacie i ważnych momentach, z 5 punkty złota wygrał z 6, rozstawiony z numerem 5 wygrywa 6/3 6/4 w 1h32 i kwalifikuje się do ostatnich czterech.

Jutro to właśnie przeciwko zwycięzcom meczu pomiędzy Navarro / Chingotto o 18:00 a zaskakującą parą z kwalifikacji Valdés / Sanchez podopieczni Rodriego Ovide będą starali się zakwalifikować do drugiego finału w sezonie.

Krótka przerwa i powrót działań wojennych od godz. 18:00 Padel+!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !