Zwycięzcy Getafe Challenger grają bardzo dobrze w Belgii i oferują sobie skalp rozstawionej ósemki tego WPT Brussels Open.

Później wielka sensacja wśród pań, zrób miejsce na małą niespodziankę dnia wśród panów. Nie faworyci w pojedynku z Lucho Capra i Maxi Sanchez, Miguel Lamperti i Jon Sanz byli w stanie znaleźć błąd w odejściu rywali z wygraną w dwóch setach: 6/4 6/4. Będą jedyną nierozstawioną parą jutro w ćwierćfinale.

Zrozumiecie to, w innych meczach faworyci utrzymywali swoją rangę, ale jeśli dla Bela / Coello, Chingotto / Tello, Limy Stupaczuk i Navarro / Di Nenno było dość cicho, dla pozostałych było to znacznie bardziej skomplikowane.

Zaczynając od numerów 1, Lebron i Galan, którzy grali przeciwko Jorge Ruizowi i Gonzalo Rubio: 6/3 4/6 6/3. Sanyo i Tapia również potrzebowali trzech setów, aby zwolnić Pablo Lijo i Alvaro Cepero (6/4 6/7 6/1). W swoim pierwszym wspólnym turnieju Momo Gonzalez i Alex Ruiz również musieli ciężko walczyć z Gilem/Silingo: 1/6 7/5 6/3.

Między stolikami kobiet i mężczyzn, publiczność licznie obecna na Tour&Taxis mogła dziś cieszyć się kilkoma bardzo wyrównanymi meczami, a jutro nadal spodziewamy się bardzo dużych wstrząsów!

Wszystkie wyniki dnia znajdziesz klikając ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !