Benjamin Tison i Marc Quilez przegrali w drugiej rundzie World Padel Tour Mistrz Cascais zmierzy się z Juani Mieres i Martinem Sanchezem Pineiro.

Benjamin Tison i Marc Quilez liczyli na to, że w drugiej rundzie rundy previas w Cascais zadadzą dziś cios Martinowi Sanchezowi Pineiro i Juaniemu Mieresowi.

Udało mu się prowadzić 5/2 w tie-breaku pierwszego seta, ale Francuz i jego partner nie zdołali zdobyć punktu, aby wygrać decydujący mecz. Po pierwszym secie ich przeciwnicy byli wtedy spokojniejsi, aby wygrać drugiego seta 6/3.

Oczywiście trochę rozczarowany spotkaniem, Benjamin Tison zadeklarowane na Instagramie : "Musimy nadal pracować, aby te części działały na naszą korzyść ”.

Dlatego w tym Cascais Master dla mężczyzn nie ma już żadnego francuskiego. Teraz czas na dziewczyny, z debiutem Mélissy Martin Marta Perez którzy grają dzisiaj o 17:00 przeciwko  Lucía Rodríguez Rejón (153) i Aitana García Roman (121) w pierwszej rundzie preprevias!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !