Jak już pisaliśmy w poprzednim poście, Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno wciąż mogą mieć nadzieję na pierwsze miejsce przed Arturo Coello i Agustinem Tapią przed końcem sezonu. Jednak z tego powodu podopieczni Carlosa Pozzoniego, którzy nie mają swojego losu w swoich rękach, nie mogą zawieść i liczyć na błędy rywali.

Ze swojej strony obecni „jedynki”, którzy obecnie przeżywają względny spadek, chcieliby jak najszybciej definitywnie potwierdzić swoje pierwsze miejsce. A dobra wiadomość jest taka, że ​​mogą to zrobić z Malmö, ale żeby to osiągnąć, będą musieli wygrać turniej i liczyć na pokonanie w półfinale Stupy i Di Nenno, którzy nie są w ich części tabeli lub przed.

Przy takim scenariuszu zawodnicy tria Crosetti – Pratto – Martin, z których każdy ma po 1935 punktów przewagi nad swoimi pościgami, objęliby zdecydowaną przewagę 2575 punktów. Rzeczywiście, mając do rozdysponowania 2500 punktów (1000 w Meksyku, 1500 w finale głównym), mieliby zatem matematyczną gwarancję, że ukończą rok na pierwszym miejscu. Byłoby to zwieńczeniem wspaniałego ćwiczenia dla duetu utworzonego na początku sezonu!

Ale… Superpiby, którzy znakomicie zakończyli sezon, wciąż marzą o pokonaniu rywali o słupek. Czy po tym nadal będą mogli marzyć o osiągnięciu tego celu? szwedzką scenę ? Odpowiedź w tym tygodniu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !