A jeśli to przekonujące zwycięstwo w pierwszej rundzie WPT German Open pozwolił Tino Libaakowi i Leo Augsburgerowi odzyskać pewność siebie?

Wydaje się, że Argentyńczycy, których drugi wspólny etap rozpoczęli ciężko, w Niemczech odzyskują barwy. Rzeczywiście, właśnie stworzyli pierwszą niespodziankę tego WPT German Open wśród mężczyzn zwycięstwem w postaci zmontowane przeciwko Momo Gonzalezowi i Javiemu Garrido 6/7 6/4 6/4.

Andaluzyjczycy, ćwierćfinaliści z Madrytu, wyjeżdżają zatem do Düsseldorfu nieco przedwcześnie, z winy dwóch młodych zawodników, którzy w końcu wydają się wracać na swój najlepszy poziom, ten, który pozwolił im dotrzeć do finału marcowego La Rioja Open . Jutro powalczą z Franco Stuapczukiem i Martinem Di Nenno, którzy swoją dobrą formę potwierdzili nowym zwycięstwem w dwóch setach z Ayats/Guerrero (6/1, 6/4).

Czy w międzyczasie w tej XNUMX/XNUMX finału będziemy mieli prawo do innych niespodzianek? Odpowiedz tutaj !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !