W Düsseldorfie rozstrzygnął się pierwszy dzień XNUMX/XNUMX finału, a wśród par debiutujących w zawodach znaleźli się Sanyo i Agustin Gutiérrez, imponująca w Madrycieoraz Alexa Ruiza i Juana Tello, wręcz przeciwnie.

I jeśli te dwie pary miały wspólny punkt cierpienia we wtorek, to znajdziemy je na spotkaniu ósemki w czwartek, na meczu, który zapowiada się bardzo interesująco. Rzeczywiście, Ruiz i Tello o włos wygrali ze szczęśliwymi przegranymi Zapatą i Sansem (4/6 6/1 6/4), podczas gdy Gutiérrez musiał zaciekle walczyć z Ortegą/Garcią (7/6 3/6 6/3).

Te dwa duety, które we wtorek opadły z sił, będą starały się jak najlepiej zregenerować, aby w czwartek być w świetnej formie. Czy po wyeliminowaniu Lebrona/Galana i Capry/Sancheza w krótkich odstępach czasu w stolicy Hiszpanii, Sanyo i jego siostrzeniec nadal będą mogli sobie pozwolić na skalp z czołowego miejsca w tabeli?

Podczas pozostałych spotkań tego dnia w Niemczech nie było żadnych niespodzianek, co widać poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !