To koniec Francuzek w Madrycie. Po Alix Collombon i Lorenie Rufo, które wczoraj przegrały 6:3, 6:3 z Martitą Ortegą i Gemmą Triay, w środę na marginesie odpadły Léa Godallier i Eli Amatriain.

W obliczu Any Catariny Nogueiry, która 20 września obchodzi swoje 45. urodziny, oraz Bei Caldery, Francuzka i jej partner tak naprawdę nie istnieli. Po przebyciu 6/1 6/1 Eli i Léa już żegnają się z tym madryckim mistrzem.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Francuzka nie zostawiła w tym turnieju zbyt wiele energii. Dlatego ona i Alix powinny przybyć na zawody w doskonałej formie Mistrzostwa Francji rozgrywane w najbliższy weekend w Tuluzie.

Nogueira i Caldera przygotowują się do bardzo trudnej rundy 1/6 finału, która ich czeka przeciwko Pauli Josemarii i Arianie Sanchez. Numer 2 również nie podał szczegółów przeciwko Saizowi/Lobo: 6/2 XNUMX/XNUMX.

Aby śledzić resztę szesnastek w Caja Magica, dzieje się tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !