Dziś rano odbyły się cztery ćwierćfinały kobiet. w tym dwa na kanałach grupy Canal, a nazwiska czterech półfinalistów są znane!

Triay/Ortega, zawsze tam

Mistrzowie Minorki udało im się odwrócić losy podczas meczu z Patty Llaguno i Lucią Sainz. Gemma i Marta przegrały pierwszego seta 6/4 po bardzo dobrym poziomie gry Patty Llaguno.

Godnym uwagi faktem tego spotkania była zaskakująca prośba Gemmy Triay do sędziego o zmniejszenie intensywności plam na torze środkowym. Chyba słusznie zapytała gdyż za cyframi 2 pokazało się zupełnie inne oblicze.

Korzystając z kolejnej lekkiej kontuzji Lucii Sainz, faworyci zwyciężyli w trzech rundach i po raz kolejny zakwalifikowali się do półfinału.

Wynik końcowy: 4/6 6/1 6/0.

Josemaría i Sanchez jako szefowie

Światowe numery spotkały Veronicę Virsedę i Claudię Jensen. Jeśli Paula i Ari dobrze rozpoczęli to spotkanie, zrywając z pierwszym starciem pary Virseda/Jensen, natychmiast zostali złapani przez przeciwników.

SANCHEZ JOSEMARIA MALMO OTWARTE

Wreszcie Josemaria i Sanchez zacieśnili grę – i uważnie słuchał poleceń trenera – i zrobił wszystko, co konieczne, aby wygrać ten mecz w dwóch setach: 6 / 4 6 / 3.

Brea/Gonzalez, powrót do formy

Bea González i Delfi Brea swój powrót na najlepszy poziom potwierdzili zwycięstwem w dwóch rundach nad bliźniakami Alayeto. Na korcie nr 2 światowy numer 3 z łatwością manewrował przyszłymi emerytami.

BREA GONZALEZ MALMO OTWARTE

Jeśli początek meczu był bardzo wyrównany pomiędzy obiema drużynami, Delfi i Bea następnie przeszły dalej, aby zdobyć bilet do półfinału: 6 / 3 6 / 2. Na ostatnim placu znajdą Gemmę Triay i Martę Ortegę, za zemstę Minorki.

Powrót Araujo / Salazara

W Malmö Open powracają: Alejandra Salazar i Sofia Araujo powrócić do półfinału po sukcesie z Rierą/Icardo. Podczas ostatniego meczu obie drużyny złożyły ofertę zaskakująca końcówka meczu, po zwycięstwie Tamary Icardo i Virginii Riery, bez gry w piłkę meczową.

ALE SALAZAR MALMO OTWARTE

W tym meczu rozstawiony z numerem 4 potrzebne były tylko dwa sety i przerwa w każdym secie narzucać się 6 / 4 6 / 4. Powrót do półfinału pary hiszpańsko-portugalskiej, która będzie mogła rywalizować z światowymi numerami.

Zrozumiałeś to, zatem znajdziemy pierwsze 4 nasiona w półfinale tego Malmö Open: prawdziwy magiczny plac!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.