Starsi stawiają opór w Szwecji. Rzeczywiście, Miguel Lamperti (44 lata) i Juan Martin Diaz (48 lat) w dwa tygodnie prawie pokonali Sanyo i Agustina Gutiérreza!

Najwyraźniej Sanyo i jego siostrzeniec cierpią podczas tego turnieju w Malmö Open. Po trzech godzinach walki, aby wyeliminować Ramiro Moyano i Francisco Gila w pierwszej rundzie, Argentyńczycy również musieli stoczyć ciężką walkę w ten czwartek, aby wyeliminować legendy Lampertiego i Diaza.

Choć wydawało im się, że wykonali najtrudniejszą część, odzyskując wynik po przegranej pierwszego seta w tie-breaku, ci, którzy rozstawieni byli z ósmym miejscem, musieli wykorzystać swoje zasoby, aby poradzić sobie z dwoma zawodnikami, którzy pomimo swojego wieku pokazali się z dobrej strony być bardzo sprawnym.

Faworyci wygrywają 6/7, 6/4, 7/5 i kwalifikują się do ćwierćfinału. Jutro poznają zwycięzców meczu pomiędzy Coello/Tapia (TS1) a Cardoną/Ruiz.

Lamperti i Diaz mogą czuć się rozczarowani w ten czwartkowy wieczór, ponieważ byli tak blisko wspólnego zagrania w pierwszym ćwierćfinale…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !