Le World Padel Tour Malmö Open rozpocznie się w najbliższy weekend w Szwecji. Odkryj stoły konkursowe!

W zeszłym tygodniu Ramiro Moyano i Xisco Gil skarżyli się na losowanie w Minorca Open. Para hiszpańsko-argentyńska, która niemal systematycznie przegrywa bardzo trudne pierwsze rundy, po raz kolejny nie dała się rozpieścić. Rzeczywiście, zawodnicy Severino Iezziego skrzyżowają miecze z ósmym rozstawionym, Gutiérrezem / Gutiérrezem na szesnastym miejscu. Kolejny niełatwy remis…

Jak widać w tabeli, kilka innych pojedynków pierwszej rundy wygląda interesująco. Szczególnie będziemy śledzić debiut w rozgrywkach Pabla Garcii i Miguela Yanguasa, którzy grają swój pierwszy wspólny turniej.

W walce o miejsce numer 1 Coello i Tapia znajdują się w części tabeli Lebrona i Galana, co jest zatem raczej korzystne dla pościgów, Stupy i Di Nenno.

Wśród dziewcząt najgorętszym meczem na papierze jest prawdopodobnie ten pomiędzy Loreną Rufo / Alix Collombon a byłą partnerką Francuzki Victorią Iglesias i jej nową koleżanką z drużyny Claudią Fernandez.

Aranzazu Osoro i Jessica Castello z pewnością będą musieli stoczyć walkę z parą, która prawie ich wyeliminowała w Madrycie, Rodriguezem / Talavanem.

Wreszcie Claudia Jensen i jej partnerka Veronica Virseda, która marzy o Master Final, będą musiały od początku unikać pułapki Caparros / Navarro.

Bliźniacy Alayeto, którzy chcą utrzymać miejsce na ósmej parze, zostali dość rozpieszczeni: odziedziczyli parę z kwalifikacji w pierwszej rundzie!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !