Poznaj program drugiej części ćwierćfinału World Padel Tour Mistrzowski finał 2023 w Palau Sant Jordi. Podobnie jak w najbliższy czwartek, mecze rozpoczną się w Barcelonie w południe.

Po pierwszym dniu naznaczonym przez faworytów, którzy wykonali swoje zadanie, albo z łatwością jak Brea / Gonzalez i Coello / Tapia, albo z trudem, jak Paquito / Chingotto i Josemaria / Sanchez, w Katalonii nadal spodziewamy się wielu spektakli.

Zaczniemy podobnie jak dziś od debiutującej w rozgrywkach zawodniczki, Jessiki Castello. Nowy członek Zespołu Bullpadel wraz z Aranzazu Osoro spróbuje zrobić niespodziankę przeciwko najskuteczniejszej zawodniczce „Turnieju Masters”, Alejandrze Salazar i Portugalce Sofii Araujo.

Za nami nadal będą nowicjusze, Coki Nieto i Jon Sanz, którzy będą starali się pokrzyżować plany posiadaczy tytułów, Ale Galana i Juana Lebrona, którzy są obecnie w szczytowej formie i chcą dalej wiązać swoje sukcesy.

Po przerwie (lub nie) spotykamy się ponownie o 17:00 na ostatnią kwartę kobiet, pomiędzy Ortegą/Triay a Mapi Alayeto/Lucia Sainz. Czy będziemy świadkami ostatniego meczu Alayeto na zawodowym turnieju?

Zakończymy meczem Superpibes przeciwko Momo Gonzalezowi / Javiemu Garrido!

Kuszący program do śledzenia w Canal Plus Sport 360!

Czy czekają nas jakieś niespodzianki?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !