Dzięki zwycięstwu w finale Masters w 2023 r. Sanyo stałby się najbardziej utytułowanym graczem w historii „Turnieju Masters”. O ile koronacja pary Yanguas / Gutiérrez w Barcelonie już przed zawodami wydawała się mało prawdopodobna, o tyle początek meczu z numerem 1 szybko przekreślił nadzieje specjalnie trenowanej pod kątem zawodów pary…

Tak naprawdę Argentyńczyk był chory przez cały tydzień zmuszony zakończyć karierę już po 36 minutach gry przeciwko Coello/Tapia. W kiepskiej formie i z problemami na lewej stronie „El Mago” całkowicie przegapił mecz, o czym świadczy zestawienie jego niewymuszonych błędów…

Wyczerpany, jak sam przyznał, bardzo (zbyt) długim sezonem, 39-latek wczoraj wieczorem był u kresu sił. Podczas gdy Arturo i Agustin prowadzili 6/0 3/1, on zdecydował się rzucić ręcznik i położyć kres rzezi.

Miejmy nadzieję, że Sanyo będzie mógł dobrze odpocząć w okresie przygotowawczym i odzyskać całą motywację do ataku na rok 2024 w doskonałej formie. Razem z Paquito Navarro?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !