Szanowni Państwo, było o tym ostatni finał panie na torze World Padel Tour w finale Master w Barcelonie. Ostatni turniej mistrzów z, jako pierwszy plakat, spotkaniem Brei/Gonzaleza i Osoro/Castello.

Czterej gracze wystąpili przed liczną publicznością zacięta walka, zdobyć tytuł w Barcelonie. Widzowie, którzy dziś rano musieli wstać wcześnie, nie mogli być zawiedzeni widowiskiem, gdyż poziom gry był wysoki.

W tym meczu, który trwał 1h25, w końcu padła para najodpowiedniejszy w danym momencie kto zdobędzie ostatnie trofeum turnieju masters. Zwycięstwo w dwóch setach: 6/4 6/1 dla Delfi Brea i Bea González. Twoje przewidywania okazały się trafne !

Dobry manewr Brei/Gonzaleza

Jedno możemy powiedzieć: Jessiki Castello i Aranzazu Osoro nie mieli nie szkodzi wejść do tej części. Ci, którzy mieli trudności z wejściem na mecz, twarzą w twarz Gemma Triay i Marta Ortega, nie zostawił okruchów na początku tego spotkania.

Przed nimi, Delfi Brea i Bea Gonzálezmniej napięci niż dzień wcześniej, wkraczają na tor z ogromnymi ambicjami. Cel jest prosty: zebrać 4è tytuł z rzędu. Dość powiedzieć, że nie chcą dawać szans swoim przeciwnikom.

Od początku tego meczu taktyka była jasna wśród zawodników outsiderami : włóż Delfi do lodówki. Bea Gonzalez dotyka zdecydowana większość pocisków. Zapotrzebowana w sektorze lotniczym, udaje jej się przeprowadzić wymianę rulo et bandeja.

Taktyka nadal działa całkiem nieźle, ponieważ Osoro i Castello kontynuują grę zaangażowania. Jednak wystarczy nieco słabszy mecz, aby trzecia drużyna na świecie mogła odpocząć. Zbyt pewny siebie, żeby dać się złapać, Delfi i Bea wygrywają pierwszego seta 6/3 i podejdź trochę bliżej do tytułu.

FINAŁ GONZALEZA BREA MASTERA

Supremacja superpiba

W drugiej turze niezbędne jest Jessica Castello i Aranzazu Osoro aby pozostać w kontakcie ze swoimi przeciwnikami. Gra w pierwszym serwisie pozwala im utrzymać się w wyścigu i wierzyć w zwycięstwo zmontowane. Pokazali nam, że potrafią osiągnąć taki wyczyn kilka razy.

Jednak organizmy są trochę bardziej zapożyczone w Castello i Osoro, którzy spędzili dużo czasu na torze w Barcelonie. Pierwsza przerwa następuje bardzo szybko w drugim akcie, po którym następuje następny. Mniej mobilny, Aranzazu Osoro popełnia więcej błędów. Jego partnerka, Jessica Castello, niewiele może zrobić, aby mu pomóc.

W swoim ostatnim meczu serwisowym Jessica Castello i Aranzazu przeżyli eksplozję dumy i zapisz punkt meczowy. Niestety, zmęczenie bierze górę nad tą imponującą parą. Delfi Brea i Bea Gonzalez wygrywają 8è miano w tym sezonie A 4è z rzędu a zwłaszcza ostatnie trofeum na torze World Padel Tour.

Wśród wielu emocji superpiba który zdobył najlepszy tytuł w swojej karierze. Teraz przyszedł czas na wakacje dla czwórki zawodników, którzy powrócą w przyszłym sezonie. Ton nadają już nawet Brea i Gonzalez: „Miejsce numer 1? Oczywiście to będzie nasz cel".

Ari, Paula, przygotujcie się!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.