Od czwartku wściekłość konfrontacji w Palau Sant Jordi w Barcelonie z najlepszymi World Padel Tour Final Master Historii. Niemniej jednak obserwowaliśmy to od początku turnieju duże napięcie w parach.

Sprawa Salazara-Araujo

W piątek podczas drugiej rundy ćwierćfinału to walka pomiędzy Sofią Araujo i Alejandrą Salazar że napięcie było najbardziej widoczne. Dużo krytyki, co niewerbalne, nieco zakłóciło tę parę utworzoną w trakcie sezonu. Znamy temperament Portugalki, która będzie denerwować swojego partnera w jej ostatnim meczu w sezonie. Alejandra Salazar, choć zwykle taka pogodna, sama wpadła w złość.

Napięcia te kosztowały parę hiszpańsko-portugalską mecz.

Irytacja Javiego Garrido

Spodziewaliśmy się wielkiego meczu pomiędzy Javi Garrido / Momo Gonzalez et Franco Stupaczuk / Martin Di Nenno. Z tą różnicą, że superpiby, w siódmym niebie, całkowicie zdegustowali swoich przeciwników. Przy zmianie stron, Javi Garrido rzucił rakietę na ławkę i na chwilę zniknął. Martwiliśmy się nawet, że już więcej nie zobaczymy Hiszpana. Na szczęście Javi wrócił na boisko, choć strasznie zirytowany wyglądem meczu.

Tutaj znowu ciężka porażka pary Garrido/Gonzalez z dwójką na świecie.

Napięcie między Breą i Gonzalezem

W obecnym półfinale para jest bardzo zjednoczona Brea/Gonzalez przeżywa pewne turbulencje. W momencie, gdy Bea zmaga się z mniejszymi problemami, Delfi patrzy na nią gniewnie. To, co wydaje się banalne, staje się dla pary prawdziwym problemem. Brea całkowicie wychodzi z meczu, ciągnąc przy tym swoją koleżankę z drużyny. Oni przegrywają 5 gier z rzędu w drugiej rundzie.

Nieco lepiej prezentują się Hiszpanie pod koniec drugiej rundy. Czas pokaże, czy uda im się zmobilizować, aby ubiegać się o miejsce w finale.

FINAŁ BEA GONZALEZ DELFI BREA MASTER
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.