Świat padel patrzy w stronę ostatni turniej tego sezonu. Nie byle jaki turniej, ostateczny finał główny World Padel Tour.

Z tej okazji zadaliśmy Wam pytanie na Instagramie, po raz ostatni : kto będzie ostatnim mistrzem World Padel Tour w finale Master w Barcelonie?

Dla pań nie ma cudu?

To zdecydowana większość, która daje mistrzom Delfi Brea i Bea Gonzalez w Barcelonie. 93% głosów na rzecz superpiba, nie widzisz nowego exploita z pary Osoro/Castello.

Rzeczywiście faworyci tego spotkania mają się dobrze Brea i Gonzalez. W poszukiwaniu A czwarty tytuł z rzędu – i jeden szesnaste zwycięstwo z rzędu -, to oni trzymają karty. Bądź jednak ostrożny outsiderami turnieju, który nigdy nie przestał nam pokazywać wszystkie ich cechy.

KOŃCOWA ANKIETA DLA KOBIET

Nadal nie masz tytułu dla Chingotto/Navarro?

Dla mężczyzn również bez niespodzianek. Trzy czwarte z Was wierzy, że Lebron i Galan zdobędą potrójną koronę w Barcelonie. Poprzednie numery 1 na koniec sezonu robią wrażenie, łącząc zwycięstwa i tytuły.

Naprzeciwko kolejny finał dla Chingotto/Navarro. Para, która na razie nie zdołała jeszcze sięgnąć po trofeum. Wiemy to, Paquito Navarro uwielbia ostatnie tańce. On, który w przyszłym sezonie zostanie oddzielony od Fede, gra zatem swój ostatni turniej. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie podczas jego ostatniego turnieju z Martinem Di Nenno obaj gracze walczyli o tytuł... Czy uda mu się to jeszcze raz?

Najpierw będziesz musiał wspiąć się na górę Lebron/Galan. Nieuchronnie oczekujemy, że pod koniec tego spotkania dowiemy się, czy tak, czy nie, El Lobo et El Galantico zagrają razem w przyszłym sezonie. Dla Galana stawka jest podwójna, odkąd może zostać najbardziej utytułowanym graczem w historii Master Final.

ANKIETA KOŃCOWA MĘŻCZYZN

Wszystkie spotkania można śledzić dalej anten Grupy Canal Plus !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.