Veronica Virseda może cieszyć się z jednego: walka o Finał Mistrzowski rozgrywa się na stokach padel a nie włączony stół do ping-ponga. Dość żartów, mieszkaniec Toledo, 17. w wyścigu, traci tylko 45 punktów do bliźniaków Alayeto, zajmujących 15. miejsce.

Tym samym musi przejść o jedną rundę więcej niż Mapi i Majo, aby zdobyć bilet na Finał Masters i tym samym pozbawić jedną z dwóch sióstr „turnieju Masters”. Byłby to oczywiście poważny cios dla zawodników Sebastiana Nerone, którzy chcą wspólnie zakończyć swoją wspaniałą karierę w Palau Sant Jordi.

Wszystko rozstrzygnie się w przyszłym tygodniu w Meksyku. Virseda i jej partner Jensen zmierzą się w pierwszej rundzie z Teresą Navarro i Martą Caparros, podobnie jak w Malmö. W Szwecji rozstawiony z numerem 7 nie podał żadnych szczegółów, wygrywając 6/0 6/0… Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Veronica i Claudia powinny zatem znaleźć się w drugiej rundzie. Za nimi znalazły się Carolina Orsi i Carla Mesa, przed prawdopodobnym ćwierćfinałem z Araujo / Salazarem (TS4).

Ze swojej strony bliźniaki mogą mieć niebezpieczną 1/XNUMX rundę z Patty Llaguno i Lucią Sainz, zanim możliwa będzie kwarta z Josemarią / Sanchezem (TSXNUMX).

Na papierze remis wydaje się bardziej korzystny dla Veroniki Virsedy, ale nie lekceważmy dwóch wielkich mistrzów, Mapi i Majo.

Należy pamiętać, że dla Patty Llaguno, która traci 445 punktów do bliźniaczek, nie wszystko się jeszcze skończyło, ale aby mieć nadzieję na zakwalifikowanie się, będzie musiała przynajmniej dostać się do finału. Nadal wydaje się to dość skomplikowane, biorąc pod uwagę ostatnie wyniki pary Llaguno / Sainz…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !