Alejandro Galan i Juan Lebron wyszedł po skomplikowanym meczu zeszłej nocy, w Palau Sant Jordi w Barcelonie, naprzeciwko Coki Nieto i Jon Sanz. To proste, posiadacze podwójnego tytułu nie odszedł daleko od drzwi wyjściowych.

W elektryzującej atmosferze w stolicy Katalonii, gdzie Wygwizdani zostali Ale Galan i Juan Lebron podczas całego spotkania, El Galantico miał pewne problemy z decyzjami arbitrażowymi.

Mały kontekst: na początku trzeciego seta, gdy poprzednie numery 1 świata znajdują się na bardzo negatywnej spirali, Ale Galan kontra uderzenie Jona Sanza. Ten ostatni wzywa do sędziowania wideo, uważając, że jego były partner dotyka siatki. Sędzia się z nim zgadza Galan trafił koszulką do siatki.

Kilka meczów później znowu. Po uderzeniu przeciwników, Galanowi udaje się pokonać linę. Po raz kolejny sędziowanie wideo usuwa sedno sprawy: trafił koszulką do siatki.

Gdyby mieszkaniec Madrytu za pierwszym razem zdołał zachować spokój, pojawia się nuta irytacji. Dwukrotnie ukarany karą za koszulkę Ale Galan nadaje nam zupełnie nowy styl. Jersey włożony w spodenki, nie powinien już przeszkadzać swojej bluzce w kontratakach.

Oczywiście ten gest ma jedynie formę, ponieważ w następnej sekundzie ubiera się odpowiednio. Jednak można to łatwo zrozumieć irytacja byłego światowego numeru 1.

Na szczęście te dwa punkty nie będą od tego czasu szkodliwe Galan i LeBron poszli po zwycięstwo, nie bez strachu przy tym.

Dziś ponownie spotkamy się z Hiszpanami, zmierząc się ze Stupaczukiem i Di Nenno który nie radził sobie dobrze w starciach z Gonzalezem i Garrido. W tym meczu wygląda to na zemstę, Czy Galan przyjedzie w ciaśniejszej koszulce, aby uniknąć dotknięcia siatki? Odpowiedz wieczorem, podczas ostatniego meczu dnia!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.