Ariana Sanchez i Paula Josemaria zwyciężyły dziś po południu w ćwierćfinale Pucharu Ligi Angielskiej po raz siódmy w sezonie (z siedmiu spotkań) z Tamarą Icardo i Virginią Rierą. World Padel Tour Mistrz ostateczny.

Jednak nic nie było łatwe dla numer 1, który po doskonałym rozpoczęciu meczu zaznał dużego relaksu, który pozwolił przeciwnikom wrócić do meczu.

Podczas gdy po przegranej pierwszego seta 6/1 wydawało się, że są na dnie tabeli, Tamara Icardo i Virginia Riera pokazały zupełnie inną stronę na torze w Palau Sant Jordi. Całkowicie zwolniony po złamany W pierwszym gemie drugiego seta outsiderzy wykorzystali nietypowe błędy przeciwników, zwłaszcza Sancheza, aby zyskać przewagę w meczu. Rzadziej spotykani z manipulacjami Ari i Paula stracili 6/1, co postawiło obie pary na równej stopie.

Momentami borykający się z dużymi trudnościami podopieczni Angela Gonzaleza potrafili pokazać, dlaczego dominowali padel świat w tym sezonie. Walka o znalezienie sensacji w ślad za bardziej natchnionym Josemarią, graczami Zespołu Head byli w stanie utrzymać dobrą formę w najlepszym momencie i wygrać trzeciego seta, który był najbardziej wyrównanym w meczu: 6/4.

Sukces, który pozwala numerom 1 zakwalifikować się do ostatniej czwórki. W sobotę czeka ich kolejny ważny mecz Bea Gonzalez i Delfi Brea, które dziś rano były bez zarzutu.

A teraz ostatni mecz tego dnia na Canal Plus Sport 360 : Coello / Tapia kontra Sanyo / Yanguas.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !