Będąc blisko wyczynu w meczu przeciwko Coello/Tapia we Włoszech, Javi Garrido i Momo Gonzalez przybyli do Barcelony z pewnością siebie i chęcią odniesienia sukcesu.

Ale na nieszczęście dla nich Andaluzyjczycy trafili na wściekłego Franco Stupaczuka i Martina Di Nenno po przegranej w jednym z najważniejszych meczów sezonu w Lombardii.

Podobnie jak Gemma Triay i Marta Ortega tuż przed meczem z Mapi Alayeto i Lucią Sainz, Superpibes pozostawili swoim rywalom jedynie okruchy.

Wygrali 6/1 6/1 i potwierdzili swój bilet do półfinału. Jutro znajdą... Lebrona i Galana, ich oprawców z Mediolanu... W przeciwieństwie do Argentyńczyków, Hiszpanie dzisiaj wiele wycierpiałem, aby zakwalifikować się przeciwko Sanzowi / Nieto. Czy ten zastrzyk energii przeważy w półfinale? Nie jestem pewien, ale w każdym razie nie możemy się doczekać zemsty za ten niesamowity mecz wygrany 7/6 6/7 7/6 przez Ale i Juana!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !