W tym tygodniu na przerwie World Padel Tour powróci w sobotę z kwalifikacjami do Menorca Open.

Nowa para Tison/Leygue

Kwalifikacje, w których znajdziemy nową parę, którą tworzą Thomas Leygue i Benjamin Tison. Jedyni dwaj trójkolorowi, którzy brali udział w wydarzeniach WPT w ostatnich tygodniach, staną obok siebie na Balearach, a rozpoczną się w tę sobotę o 10:30 przeciwko Santiago Pineda i Jose M. García. Zanim w następnej rundzie odnajdziesz byłego partnera Franciliena Meny i jego nowego kolegi z drużyny Suescuna?

Tabela męskich previi:

Wśród dziewcząt trzy Francuzki i pożegnanie Eliego

Rozmawialiśmy już o tym, pożegna się Eli Amatriain padel profesjonalistą podczas tego WPT Menorca Open. Była numer 1 na świecie, która gra u boku Francuzki Léi Godallier, rozpocznie w pierwszej rundzie mecz przeciwko miejscowej Sofii Saiz i jej koleżance z drużyny Marinie Lobo w meczu, który zapowiada się bardzo gorąco. Zwycięzcy tego starcia zaplanowanego na środowy poranek zmierzą się w kolejnej rundzie z Salazarem i Araujo.

Alix Collombon i Lorena Rufo zmierzą się z Holenderska sensacja turniejowa, Borrero / Sharifova ! Jeśli się powiedzie, para francusko-hiszpańska może znaleźć siódmego rozstawionego Jensena / Virsedę, co będzie prawdziwym szokiem.

Podobnie jak w Holandii, Alix i Léa nie są jedynymi przedstawicielkami Francji wśród dziewcząt. Rzeczywiście, po raz kolejny z wyprzedzeniem znajdujemy Carlę Touly i Argentynę Nelę Brito. Już w najbliższy poniedziałek o 10:30 Francuzka i jej partner, który przegrał już na starcie zawodów w Amsterdamie, spróbują wspólnie odnieść pierwszy sukces przeciwko parze Lopez / Arellano.

Obrazy kobiece:

Nowe pary do naśladowania dla mężczyzn

Comme ogłosił kilka dni temu, wśród mężczyzn zobaczymy w akcji kilka nowych duetów. Będziemy szczególnie śledzić chrzest bojowy nowej pary Arroyo / Alonso przeciwko Lebronowi i Galanowi!

Wiele starć zapowiada się interesująco, jak to między Gonzalezem / Garrido a byłym partnerem mieszkańca Kordoby, Campagnolo, i jego nowym kolegą z drużyny Esbri.

W walczyć o pozycję numer 1 pomiędzy parami Coello / Tapia i Di Nenno / Stupa, ci pierwsi będą musieli szybko odzyskać pewność siebie, gdyż od początku staną naprzeciw pary, z którą nigdy nie jest łatwo negocjować: Gil / Moyano. Stupa i Di Nenno zmierzą się z parą, którą znają bardzo dobrze i która już ich pokonała w tym sezonie: Leal / Diestro!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !