To smutne obrazy przed spotkaniem Pauli Josemarii i Ariany Sanchez oraz Gemmy Triay i Marty Ortegi. Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu przed uroczystością uczczono minutę ciszy podrzucać. Na torze Paula Josemaria i Ariana Sanchez we łzach u boku swoich rywalek.

Uczymy się przez zasłonięte oczy World Padel Tour, że dynamita tuż przed rozpoczęciem spotkania stracił babcię. Wciąż obecni na torze, czujemy Paulę Josemarię na drucie, zdruzgotaną.

Podczas przedmeczowego wywiadu Claudio Gilardoni nie powiedział więcej na temat tego, co się stało. Powiedział po prostu, że zamierzają rozegrać mecz bez zastanowienia.

Szczególny kontekst tego meczu, zarówno dla Josemarii/Sancheza, jak i Triaya/Ortegi. W ankiecie przedmeczowej oszacował Pan zwycięstwo światowej czołówki na 84%.

OTWARTE ANKIETA KOŃCOWA DLA PAŃ MENORCA

Po ogłoszeniu tej tragedii w rodzinie Josemarii nic nie wydaje się pewne...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.