Uwielbiamy te konfrontacje pomiędzy Galan/Lebron i Coello/Tapia. Pomiędzy rywalizacją na boisku i poza nim rzadko jesteśmy rozczarowani. Jednak na tym spotkaniu nie byliśmy świadkami walki, jakiej się spodziewaliśmy.

W ciągu zaledwie 1:10 meczu Alejandro Galan i Juan Lebron zniszczyli aktualne numery jeden na świecie. Galan i Lebron zwyciężyli w dwóch krótkich setach: 6 / 3 6 / 2. Dla tych, którzy wierzyli w zwycięstwo Coello/Tapia, nie miałeś racji.

Recital Lebrona i Galana

Obie drużyny dobrze weszły w mecz, a każda z nich dominowała w grze serwisowej. Niezależnie od tego, czy była to para Coello/Tapia, czy Lebron/Galan, obie drużyny przeszły przez półfinał i przybyły na to spotkanie wypoczęte.

wreszcie, pierwsi w tej części przełamują Alejandro Galan i Juan Lebron. Udaje im się zagrozić przeciwnikom, a przede wszystkim zdestabilizować ich we wszystkich obszarach gry.Agresywniej i precyzyjniej przejmują prowadzenie.

Arturo Coello i Agustin Tapia na pewno to zrobią żadnej okazji wrócić do wyniku. Logicznie rzecz biorąc, poprzednie numery światowe wygrały pierwszą rundę, 6/3.

ALEJANDRO GALAN JUAN LEBRON MENORKA OTWARTE

Taktyka Lebrona, Galana i Jorge Martineza

Wydaje się, że Arturo Coello będzie cierpiał w tym meczu. Stosowany na 80% piłek, doznał ataków ze strony Juana LeBrona i Alejandro Galana. Wydaje się całkowicie rozczarowany i na swojej przekątnej mierzy się z bardzo dobrym Lebronem. Agustin Tapia u jego boku jest całkowicie bezradny.

W drugiej turze wystartują ci pierwsi z numerów. Podobnie jak dzień wcześniej, twarzą w twarz z Superpiby, całkowicie deklasują swoich przeciwników. I po bardzo dużym błędzie Arturo Coello w rozbiciu, w tym meczu dwukrotnie przełamali i po dziesięciu minutach prowadzili 3:0.

Wydaje się, że taktyka zastosowana przez Lebrona, Galana i ich trenera Jorge Martineza jest sprawdzona. Trójki z całego świata zbierają jak najwięcej punktów. Jeśli chodzi o wynik, kara jest surowa: 5/2.

W finale Minorki nie było żadnego meczu. Ale Galan i Juan Lebron zdusili swoich przeciwników iw zaledwie 1 godzinę 10 pokonali Coello i Tapię: 6/3 6/2.

STATYSTYKI KOŃCOWE MENORCA OPEN MĘŻCZYZN

To już drugi raz, kiedy dawnym numerom udało się pokonać w tym samym turnieju Arturo Coello/Agustina Tapię i Franco Stupaczuka/Martina Di Nenno.

Trzeci tytuł w tym sezonie dla pary Lebron/Galan i 30. tytuł w karierze dla tej drużyny. Hiszpanom brakuje zaledwie 5 tytułów do rekordu Pabla Limy i Fernando Belasteguina.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.