Sensacja w Meksyku po porażce bliźniaków Alayeto w pierwszej rundzie World Padel Tour Otwarty Meksyk.

We wtorkowy wieczór Majo i Mapi przegrali z młodymi Jimeną Velasco i Noą Canovas w dwóch setach (7/6, 6/4). To prawdziwe wydarzenie, po pierwsze dlatego, że ósmy rozstawiony gracz przejmuje drzwi, gdy tylko wejdzie do walki, ale także dlatego, że gracze Seby Nerone mogli rozegrać swój ostatni wspólny mecz na WPT.

Rzeczywiście, ci, którzy zapowiedzieli zakończenie kariery pod koniec tego roku, zajmując piętnaste miejsce w wyścigu WPT, zaledwie 45 punktów przewagi nad siedemnastą Veronicą Virsedą.

Hiszpanka zadebiutuje jutro w ostatnim turnieju sezonu zasadniczego, w którym Claudia Jensen zmierzy się z Martą Caparros i Teresą Navarro. W przypadku zwycięstwa nad tą parą, którą Veronica i Claudia pokonały w Malmö 6/0 6/0, Virseda wyprzedzi w rankingach siostry Alayeto. W takim przypadku odbędzie się losowanie, który z Mapi lub Majo będzie mógł wziąć udział w Finale Mistrzowskim. I jeśli któryś z zawodników wyprzedzających ich w tabeli nie dozna kontuzji, zawodnicy z Saragossy nie będą mogli wspólnie zakończyć rywalizacji w Palau Sant Jordi.

Zrozumieliście, w ten wtorek być może widzieliśmy ostatni mecz pary Alayeto / Alayeto na World Padel Tour. Ewidentnie koniec pewnej epoki...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !