Odkryj tabele ostatniego turnieju sezonu zasadniczego World Padel Tour : Meksyk Open 1000.

Wszyscy gracze, z wyjątkiem szesnastu najlepszych w wyścigu, będą rywalizować w Meksyku w ostatnim turnieju WPT w swojej karierze. Rzeczywiście, w 2024 roku tor, który w tym roku obchodził swoje 10-lecie, zostanie wchłonięty przez Premier Padel. Wielu będzie zatem chciało zakończyć dobrą notą w kraju, w którym wynaleziono nasz sport.

Wśród mężczyzn walka o pierwsze miejsce mogła nadal trwać. Coello i Tapia, którzy w swojej części tabeli mają Lebrona i Galana, rozpoczną walkę z Chozasem i Caprą, zaś Stupa i Di Nenno zmierzą się z parą z tabeli poprzedni, Gil/Sagera.

Do najciekawszych meczów pierwszej rundy zaliczamy Diestro / Leal vs Nieto / Sanz, czy nawet Tello / A.Ruiz vs Bergamini / V.Ruiz.

Wśród pań pierwsze miejsce zajęły już Sanchez/Josemaria już jakiś czas temu, ale walkę o Finał Master trzeba będzie jeszcze obejrzeć. Moglibyśmy mieć także prawo do bardzo ciekawej drugiej rundy pomiędzy weteranami: Alayeto / Alayeto vs Llaguno / Sainz. Czy bliźniakom, którzy po sezonie odejdą na emeryturę, uda się to zrobić utrzymać prowadzenie w wyścigu?

Po stronie francuskiej będziemy śledzić pierwszą rundę pomiędzy Collombon / Rufo a specjalnie utworzonym na potrzeby turnieju stowarzyszeniem: Carolina Navarro / Marina Lobo.

Najprawdopodobniej, biorąc pod uwagę ostatnie ogłoszenia, Léi Godallier i Martiny Fassio nie będzie.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !