Półfinały turnieju Mexico Open wciąż obfitowały w kilka niespodzianek, a na zakończenie tygodnia turnieju odbyły się dość wyjątkowe finały.

U mężczyzn znajdziemy parę Coello/Tapia, teraz pewni, że ukończą rok numer 1. Arturo i Agustín będą przeciwni para niespodzianka z tego tygodnia, młodzi ludzie Tino Libaaka i Leo Augsburgera. Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory fajki spowodował superpiby zapewnić sobie drugi finał w sezonie, 7 miesięcy po meczu z La Rioja.

Będzie to zatem zemsta za Valentino i Leandro, który mocno przegrał w Argentynie. Ale dla Arturo i Augustyn, byłby to najlepszy sposób na dobre zakończenie roku na torze World Padel Tour.

AUGSBURGER LEO MEKSYK OTWARTY

Dla kobiet również dość ekskluzywny finał. Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do znajdowania Bei Gonzalez i Delfi Brei w niedziele, tak nie jest Tamara Icardo i Virginia Riera. Ten ostatni zakończył passę Canovas/Velasco, wygrywając mecz w dwóch krótkich setach.

Wlać Gonzaleza i Brei, od tego czasu nie jest to ten sam wygląd meczu Claudia Jensen została zmuszona do wycofania się. Zwycięstwo 6/2 4/2 dla superpiba którzy bardziej niż kiedykolwiek będą mieli opaskę faworytów tego spotkania.

Dla nocnych marków i niekwestionowanych fanów padel, będzie można śledzić dwa finały sur C+ Sport 360 z 22h00.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.