Przewraca się karta w naszym sporcie: Juan Martin Diaz rozegrał ostatni mecz w swojej karierze.

Pochodzący z Mar Del Plata przegrał z Miguelem Lampertim przeciwko Teo Zapata i Fran Guerrero. Porażka w dwóch setach seniorów (6/3 6/4), którzy odchodzą z rywalizacji i dlatego nie będzie ich stać na wymarzony galowy mecz z Arturo Coello i Agustinem Tapią.

Lamperti i Diaz nie byli zarejestrowani w P1 w Mediolanie, rozegrali tam ostatni mecz w sezonie, w skrócie ostatni dla JMD. Niezły symbol: jeden z najwybitniejszych zawodników w historii, który spędził 14 lat na czołowych miejscach światowych rankingów, żegna się w Meksyku, kraju, w którym 54 lata temu wymyślono nasz sport!

Podczas ostatniego wywiadu po meczu legendarny leworęczny był bardzo wzruszony, co zobaczycie poniżej.

Do tej publikacji na Instagramie dotarła także cała masa wiadomości od graczy, którzy okazali całą swoją sympatię i szacunek dla gracza, który zaznaczył padel jego odcisku.

Odtąd to po stronie Stanów Zjednoczonych reszta stanie się udziałem „Króla refleksu”.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !