Dla zespołu sezon nie był różowy Tino Libaaka i Leo Augsburgera, którego poznaliśmy na początku roku, podczas turnieju w Argentynie. Pamiętajcie, że oni naznaczyli historię padel coraz pierwsze dzikie karty aby dostać się do półfinału, a następnie finał turnieju Open World Padel Tour. Dwoje młodych ludzi w wieku 17 i 18 lat wywołało bunt przeciwko starszym Tello/Navarro i Belluati/Lamperti.

od tego czasu, dwie młode nadzieje padel Argentyńczyk nie mógł już tego zrobić. Para nawet rozstała się na jakiś czas, szukając doświadczenia ze starszymi graczami na torze. Libaak grał u boku Miguela Lampertiego, Augsburgera u boku Javiego Rico.

AUGSBURGER LEO MEKSYK OTWARTY

Ale majonez nie wziął i w lipcu dwaj pomocnicy ogłosili swój wspólny powrót. Wróć nie do standardów wszystkich. To właśnie po stronie niemieckiej wydawało się, że obaj Argentyńczycy odzyskali kolory. Dotarli tam do ćwierćfinału. Ale to właśnie podczas turnieju w Meksyku Tino i Leo dokonali prawdziwego powrotu.

Dwa występy XXL, najpierw z Chingotto/Navarro, a następnie w półfinale ze Stupaczukiem/Di Nenno. Obydwaj młodzi ludzie kończą sezon tak, jak go rozpoczęli: w finale!

Teraz do tych cudów jeszcze trochę brakuje. Przed nimi stoi góra Coello/Tapia. Powtórka z finału La Rioja. Ale z zapisane doświadczenie przez cały sezon i uzyskaną dojrzałość, czy to może być prawdziwa szansa Tino i Leo? Odpowiedz wieczorem...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.