To duży cios, który właśnie spadł para Diestro/Leal, zmuszony do wycofania się w pierwszej turze o godz Meksyk OtwarteFacing Coki Nieto i Jon Sanz. Ten pakiet jest podwójnie trudny do strawienia dla José Diestro i Javiego Leala, ponieważ stawka tego meczu była kluczowa w wyścigu o Finał Master.

Napięcie w tym niebezpiecznym meczu nie potrwa długo...

Gra dopiero się rozpoczęła w Meksyku, obie drużyny mają remis 1:1. A potem wszystko się wali Javiego Leala. Kiedy próbuje odzyskać piłkę, jego kostka się skręca. Nie można kontynuować, potężni gracze po lewej stronie schodzą z toru i jest do tego zobowiązany wrzuć ręcznik. Jego udział w Milanie P1 jest niepewny.

Drugi mocny cios zadany jest jego koledze z drużyny, Jose diestro. Ten, o który walczył miejsce nr 16 w Wyścigu, twarz Coki Nieto, właśnie zobaczył, jak jego nadzieje znikają. Powinien zostać pierwszym zmiennikiem w Finale Master. Jego jedyną nadzieją na grę dla Barcelony jest to, że będzie jednym z 16 zawodników przed nim wycofał się.

Ze swojej strony, Coki Nieto powinien dotrzeć do Finału Głównego, z wyjątkiem wyjątkowych przypadków. Rzeczywiście, Nieto nie weźmie udziału w Masters jeśli:

  • Gonzalo Rubio dotarł do finału.
  • Capra, Fernandez, Campagnolo, Augsburger czy Gutiérrez jest mistrzem Meksyku.
Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.