Jak powiedzieliśmy w ten weekend, Juan Lebron i Ale Galan to zrobili uznany za przepadający za World Padel Tour Mexico Open, który odbędzie się w tym tygodniu.

I ten pakiet, na którym wyraźnie korzystają Arturo Coello i Agustin Tapia. Istotnie, gdyby nie było niespodzianek, te dwie pary powinny były spotkać się ze sobą w półfinale turnieju meksykańskiego. A gdy ostatnie starcia obróciły się na korzyść liczb 3, szanse na dotarcie do finału Open 1 osób z numerem 1000 wzrosną. A w walce o tron ​​między nimi a Martinem Di Nenno i Franco Stupaczukiem jest to oczywiście wybawienie.

Po wycofaniu się Lebrona i Galana WPT dokonało pewnych zmian w tabeli. Tym samym Paquito Navarro i Fede Chingotto zajmują trzecie miejsce w tabeli, w którym znajdują się Stupa i Di Nenno, a Pincho Fernandez i Gonzalo Rubio rozstawieni są z numerem 3.

Sprawdź nową tabelę poniżej:

Nie będziemy kłamać, nowy stół wyraźnie faworyzuje Agustina i Arturo nad Martinem i Franco. Wystarczająco, aby gracze trio Crosetti / Martin / Pratto mogli zostać definitywnie ukoronowani w Meksyku? Odpowiedź w tym tygodniu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !