Nie możemy tego ukryć, ten ostatni turniej World Padel Tour w Meksyku daje nam wiele niespodzianek w kobiecym obrazie. Oczywiście nie ma znaczenia, która drużyna wygra na koniec tygodnia turniejowego, na końcu drogi będzie mała niespodzianka.

Już teraz wielkimi faworytami turnieju są m.in. Paula Josemaria i Ariana Sanchez musiały wycofać się przed rozpoczęciem zawodów. Szansa dla pozostałych drużyn marzących o mistrzostwie w Meksyku.

Upadek nasion

Ale tutaj gdyby czołowi rozstawieni mieli szansę zagraćwielu z nich odpada już przed rozpoczęciem ćwierćfinału. Przede wszystkim są to Lornetka Alayeto, rozstawiony z numerem 7, który poddał się Jimena Velasco i Noa Canovas.

Cóż, jedno ziarno mniej, to się dzieje. Ale czwartek w kobiecym stole był prawdziwą masakrą. I mówiąc, wielkimi faworytami turnieju, Marta Ortega i Gemma Triay wyszły drzwiami wyjściowymi. Po raz pierwszy dla tych dwóch graczy, którzy to zrobili zawsze docierał do półfinału razem, wszystkie obwody razem.

Na tym spadek się nie skończył. Kilka godzin później przyszła kolej Patty Llaguno i Lucia Sainz uderzyły w ścianę, para Bea Caldera / Ana Catarina Nogueira. Porażka w dwóch setach wykluczy z rywalizacji w Meksyku dwóch doświadczonych zawodników.

A teraz jakie ulubione?

4 miejsca na 8 spalonych w Meksyku, ale kto wtedy zostaje? Cóż, po porażce Triaya/Ortegi i wycofaniu się Josemarii/Sancheza, drużyną, która jest najlepiej przygotowana do zdobycia tytułu, jest nikt inny jak Brea/González.

BREA GONZALEZ MEKSYK OTWARTE

Dwóch przyjaciół, oprócz dobrej dynamiki po zdobyciu tytułu w Malmö, zajmują najwyższe miejsca w ostatnich pozostałych zespołach. superpiba zatem bez wątpienia mają szansę zagrać w tym ostatnim turnieju w lidze World Padel Tour.

Tak, ale bądź ostrożny, ponieważ Alejandra Salazar i Sofia Araujo nadal są w biegu. A para hiszpańsko-portugalska pokazała się bardzo dobrze w Szwecji, docierając do finału. Jeśli obaj gracze utrzymają tę dynamikę, mogą być w stanie zirytować „nowe ulubione".

Uważaj też na inne drużyny, które będą chciały odepchnąć rywala. Myślimy o parze Icardo/Riera, zaskakujące Osoro i Castello lub Jensena/Virsedy. Ta ostatnia najwyraźniej postępuje słusznie na tym turnieju, oferując sobie bilet na finał mistrzowski.

Która para kobiet zwycięży w niedzielę? Czekamy na Wasze przewidywania!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.