U kobiet, podobnie jak u mężczyzn, w tym WPT Mexico Open wciąż pojawiają się niespodzianki w tym czasie eliminacja czwartego rozstawienia Chingotto/Navarro. Jednak wszystko zaczęło się bardzo dobrze dla jednej z najbardziej regularnych par na torze przeciwko kandydatom Augsburga i Libaku.

Zawsze bardzo skuteczny w pierwszych setach, Fede'a i Paquito zaczęli od mocnego uderzenia w tym meczu. Po 6/1 w pierwszej rundzie trudno było sobie wyobrazić porażkę duetu hiszpańsko-argentyńskiego.

Ale tutaj Argentyńska młodzież nie powiedział ostatniego słowa. W drugiej rundzie wymiany były wyrównane Tino i Leo którzy przełamali rekord, wygrywając drugiego seta: 6/4.

AUGSBURGER MEKSYK OTWARTY

Trzeci decydujący set w tym meczu. Obie drużyny walczą łeb w łeb i mecz powoli zbliża się do tie-breaka. I tam wszystko się zmienia Fede Chingotto i Paquito Navarro. Tie-break”fatalny” Paquito pozbawia parę ćwierćfinału.

W swoich sieciach społecznościowychAndaluzyjczyk bez problemu przyznaje, że „fatalny tie-break”, co spowodowało porażkę jego drużyny. Zawsze pozytywny, pociesza się najlepiej jak potrafi szczęśliwy, że mógł wrócić do rywalizacji. Przypominamy, kontuzja Chingotto pozbawił obu mężczyzn turnieju w Malmö.

Dla Libaaka i Augsburgera, to powrót do ćwierćfinału turnieju na platformie World Padel Tour. W następnym meczu zmierzą się z Victorem Ruizem i Lucasem Bergaminim. Mecz zapowiada się bardzo wyrównanie!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.