Ogromna niespodzianka w World Padel Tour Meksyk Open z eliminacją rozstawionego z numerem 2, Ortegi / Triay.

Najwyraźniej koniec sezonu jest pełen niespodzianek! Po kilku sensacjach, jakich mogliśmy doświadczyć w Malmö i wczorajszych eliminacjach w Meksyku par Gutiérrez / Gutiérrez (TS7) wśród mężczyzn i Alayeto / Alayeto (TS7) dla pań, teraz to kobieta numer 2 może spakować walizki.

W meczu, który słabo rozpoczęli Martita Ortega i Gemma Triay, udało się wrócić do gry i myśleliśmy, że zdobędą punkt. Nie liczyliśmy jednak na dokładność i determinację Victorii Iglesias i Claudii Fernandez, które w decydującej rundzie spisały się bardzo solidnie. Outsiders wygrali 7/5 1/6 6/4 i wywołali największą sensację od początku turnieju w Meksyku.

Jutro Victoria i Claudia zmierzą się z Jimeną Velasco i Noą Canovas, które wygrały ogromną walkę z Sarą Ruiz i Araceli Martinez. Końcowy wynik 6/7 7/6 7/6 dla tych, którzy we wtorek pokonali Alayeto i którzy w związku z tym jutro będą grać o miejsce w ostatniej czwórce. Zupełnie nowy ćwierćfinał, który pozwoli na powrót do półfinału pary, o której w ogóle nie marzyliśmy na tym poziomie.

Czy w czwartek będziemy mieli jeszcze jakieś niespodzianki? Odpowiedź poniżej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !