Finał Barcelona Master zbliża się wielkimi krokami i nadszedł czas, abyśmy podsumowali graczy, którzy odnieśli największe sukcesy podczas tego słynnego „turnieju mistrzów”.

Wiemy już, że to Barcelona Master Final będzie historyczny, Z wielu powodów. Po pierwsze dlatego, że tak jest z ostatniego turnieju World Padel Tour, nabyte przez Premier Padel. Z drugiej strony, bo podczas tej edycji nie będzie ani Maxi Sanchez, ani Fernando Belasteguin, ani żaden z bliźniaków Alayeto...

Nieobecności tym bardziej uderzające, że dotyczą pewnych z najbardziej utytułowanych zawodników w historii World Padel Tour Final Master. Szybki przegląd pozostałych gwiazd padel najbardziej udany turniej na koniec roku!

Alejandra Salazar, daleko przed nami

Wśród kobiet zdecydowaną przewagę ma jedna zawodniczka i jest to...Alejandra Salazar. Mając w sumie 5 tytułów, pozostanie zawodniczką z największą liczbą zwycięstw, wyprzedzając bliźniaków Alayeto, wicemistrzowie tego zestawienia z trzema tytułami.

W ciągłości znajdujemy dwa tytuły Gemma Triay, Ariana Sanchez i Marta MarreroNastępnie Lucia Sainz, Paula Josemaria i Iciar Montes z tytułem.

KOŃCOWY RANKING MISTRZOSTW KOBIET

Kilku zawodników na czołowych miejscach rankingów

Z drugiej strony, dla mężczyzn nie ma wielkich przywódców. Na szczycie rankingów znajduje się kilku graczy: Fernando Belasteguin, Sanyo Gutiérrez, Maxi Sanchez, Pablo Lima i Ale Galan. Było pięciu graczy trzykrotnie tytułowany w finale mistrzowskim.

Z tyłu znajdujemy się zupełnie sami juan lebronz dwiema koronacjami. Następnie Paquito Navarro, Juan-Martin Diaz i Agustin Tapia którzy ze zwycięstwem idą na tyły.

Ostatecznie dwóch graczy będzie „w wyścigu” o tytuł odnoszącego największe sukcesy gracza w historii: Sanyo Gutiérreza i Alejandro Galana. Ostatni finał mistrzowski, zapewniający ostatnie emocje. To prawdziwa szansa dla Galana i Gutiérreza, aby zabłysnąć na szczycie elity. Albo na przykład, żeby Tapia wróciła do poziomu Lebrona…

KOŃCOWY RANKING MISTRZOSTW MĘŻCZYZN

Przypominamy, że Barcelona Master Final odbędzie się od godz 14-17 grudnia. To zakończy ten bardzo długi sezon. Ostatni taniec dla graczy na World Padel Tour !

Wizualizacje: Padel Nałogowiec

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.