Będąc wśród dziewcząt, wiemy już, że Paula Josemaria i Ari Sanchez zakończą sezon na pierwszym miejscu w tabeli World Padel Tour, wśród panów nic jeszcze nie zostało zrobione.

Rzeczywiście, gdyby wydawało się, że Coello i Tapia nietykalny w środku sezonu, w ostatnich tygodniach doświadczyli niewielkiego luzu, co pozwoliło Stupie i Di Nenno zbliżyć się do siebie.

Rzeczywiście, przy braku trofeów zdobytych w czterech ostatnich konkursach (i porażce w pierwszej rundzie w Amsterdamie), numer 1 wykazuje oznaki słabości, które ich najwięksi rywale – którzy wygrali trzy z czterech turniejów – zamierzają to wykorzystać z. .

Obecnie Arturo i Agustin mają w Wyścigu po 15 245 punktów, natomiast Martin i Franco 13 550. Różnica 1695 punktów, która jest w pełni do odzyskania dla Superpiby. Ci drudzy, których z pewnością żałują odwołanie Buenos Aires Master, mają jeszcze cztery szanse (w tym finał mistrzowski), aby spróbować zająć pierwsze miejsce. Czy to wystarczy? Jeśli dalej tak będzie, a Coello i Tapia szybko nie powrócą do zdrowia, może...

Należy pamiętać, że tylko gracze Carlosa Pozzoniego mogą liczyć na pierwsze miejsce z obecnego numeru 1, piątego gracza w wyścigu, Alejandro Galana, mającego „jedynie” 7 punktów…

Znajdź ranking Wyścigu 2023 tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !