To temat na zakończenie sezonu mężczyzn: walka o pierwsze miejsce w rankingach World Padel Tour.

A jeśli Arturo Coello i Agustin Tapia utrzymają wygodną przewagę nad Martinem Di Nenno i Franco Stupaczukiem, opuszczą Superpiby zjedz trochę po opóźnieniu w Malmö.

Rzeczywiście, przegrywając w półfinale, podczas gdy ich rywale zdołali dotrzeć do finału, zawodnicy z numerem 1 zdobyli 240 punktów mniej od swoich przeciwników. Mimo wszystko czas gra na ich korzyść, gdyż do rozegrania pozostały już tylko dwa turnieje, a ich przewaga wciąż wynosi 1695 punktów.

Mając do dyspozycji jeszcze 2500 punktów (1000 w Meksyku, 1500 w finale Master), podopieczni Carlosa Pozzoniego wciąż mogą liczyć na pierwsze miejsce w rankingu, ale nie mają już prawa do błędów. Rzeczywiście, zdecydowanie muszą spisać się lepiej niż Arturo i Agustin w Meksyku, w przeciwnym razie ten ostatni będzie miał gwarancję zakończenia roku na szczycie.

Podobnie jak w Szwecji, będą mogli na szczęście liczyć na powrót do formy Lebrona i Galana, który po raz kolejny będzie miał Coello i Tapię w ich części obrazu w Meksyku. Wystarczające, aby pozwolić Superpiby wierzyć w to do końca?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !