Grzmiący, oszałamiający, imponujący. Trudno opisać początek sezonu dla pary Agustin Tapia i Arturo Coello. Argentyńczyk i Hiszpan wywracają wszystko na swojej drodze.

W Paragwaju w zasięgu wzroku cztery tytuły z rzędu

Po zwycięstwie w r kontrowersyjny finał w Chile, światowy numer dwa wygrałem pierwsze trzy etapy sezonu obwodowego : pierwszy od 2014 roku! W tym momencie, Juan Martin Diaz/Fernando Belasteguin jest najlepszą parą na świecie. Łańcuszek z cyframi 1 Barcelonie, Badajoz i Kordobie aby rozpocząć sezon. Kończą się upadkiem podczas czwartego etapu w Castellon przeciwko Juani Mieres i Pablo Lima.

Juana Martina Diaza Fernando Belasteguina Padel Chwała i pasja

Podczas Paraguay Open Arturo Coello i Agustin Tapia będą mieli okazję cztery z rzędu, kolejny wyczyn Beli i JMD w 2013 roku. Z liczbą brakujących par, droga wydaje się całkiem otwarta dla numer dwa na świecie, który może zagrać w nowy finał w tę niedzielę.

W poszukiwaniu tronu

Miesiąc temu już zastanawialiśmy się, czy Coello i Tapia reprezentują przyszłość padel mondial. Poza porażką o godz Premier Padel Major Kataru przeciwko Los Superpibes, para hiszpańsko-argentyńska w pełni spełnia oczekiwania. Tylko cztery przegrane sety od początku sezonu (2 w Katarze i 2 w Chile), trzy z czterech możliwych tytułów. Młody duet już imponuje swoimi występami dojrzałość na boisku ale także przez komplementarność między dwoma mężczyznami.

Coello-Tapia-Abu-Dhabi-2023-taśma-główna

Coello i Tapia osiągnął dwukrotnie obniżyć numer 1 na świecie. Nasuwa się już pytanie dla fanów: czy uda im się zdetronizować Lebrona i Galana na koniec sezonu, a może nawet wcześniej?

Stay tuned.

Wincenty Gallie

Fan piłki owalnej, okrągłej, ale i sportów rakietowych, ukąsił go padel w młodości w Galicji. Vince, równie dobrze czując się przed kamerą, jak i za mikrofonem, będzie mógł wnieść swoją wizję i doświadczenie jako fan małej żółtej piłki.